Kadra

    

                 Zatrudniamy najlepszych specjalistów w zakresie edukacji przedszkolnej. Młody, prężny i dynamiczny zespół pracuje, aby dzieci miały zapewnioną profesjonalną opiekę. Nasza placówka ma charakter specjalny – sprawujemy opiekę również nad dziećmi niepełnosprawnymi.

 

Wartości, które wyznajemy to:
– Bezpieczeństwo dzieci
– Zdobywanie przez dzieci nowych umiejętności
– Zrównoważony rozwój – fizyczny i umysłowy

 

 

 

 

 

mgr Izabela Krzemińska-Woźniak

Dyrektor ds. Pedagogicznych Przedszkola Twórczego „To Tu”

 

Studia magisterskie z edukacji wczesnoszkolnej ukończyła w Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, gdzie prze 11 lat pracowała jako nauczyciel akademicki na kierunku Pedagogika. Stworzyła w 2008 roku Studio Zabawy i Twórczego Rozwoju „To Tu" by móc zrealizować swoje pedagogiczne ideały, marzenia i pasje. Obecnie kieruje Niepublicznym Przedszkolem Twórczym i Centrum Edukacyjnym „To Tu”. Szczęśliwa mama  Antoniny, Entuzjastka noszenia dzieci w chuście, wszystkiego, co nowe i innowacyjne w pedagogice i nie tylko. Zawsze uśmiechnięta, otwarta na ludzi i świat. Odważnie zmierza przed siebie, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ciągle coś robi, czegoś się uczy i szuka nowych wyzwań. Uwielbia zakupy i remonty. Motto życiowe: „Nowy dzień-nowe możliwości!”

 

magda_1

 

Mgr Magdalena Nowak – Wlach- Dyrektor placówki 

 

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku Pedagogika o specjalności  praca socjalna i opiekuńczo wychowawcza oraz studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogiki a także studium przeciwdziałania przemocy w rodzinie Polskiego Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Ukończona Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i wychowanie Przedszkolne . Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w hostelu Przeciw Przemocy dla Matek i Dzieci oraz  w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi. Prywatnie mama dwóch córeczek. W pracy z dziećmi kieruje się zasadą : im więcej zabawy tym więcej nauki, im więcej uśmiechu tym więcej satysfakcji.


marysia_1


mgr Maria Sojka- Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego- wychowawca 

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku Pedagogika o specjalności zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Cieszynie na wydziale rytmiki, oligofrenopedagog. Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc zajęcia umuzykalniające w cieszyńskich przedszkolach. Pogodna, zawsze uśmiechnięta optymistka o donośnym głosie. Praca z dziećmi jest dla niej niekończąca się przygodą i co dzień nowym wyzwaniem. Uwielbia podróże, pomarańcze i zapach frezji.

 

 

mgr Ewa Urbańska- Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego- wychowawca 

  

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku Pedagogika o specjalności zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego,oligofrenopedagog. Doświadczenie w pracy z dziećmi  zdobywała pracując w szkole oraz w przedszkolu.  Prywatnie mama czwórki wspaniałych dzieci, dzięki czemu posiada masę praktycznej wiedzy dotyczącej opieki nad dziećmi. Najstarsza z współpracowniczek. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą .

 


mgr Sabina Indeka- asystent nauczyciela ,Surdopedagog, wychowawca 

 

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Praca Socjalna i Opiekuńczo-Wychowawcza. W naszym przedszkolu pracuje jako  wychowawca  oraz surdopedagog z zaangażowaniem wspierając pracę wychowawców. Zawsze uśmiechnięta i pomocna, nie rozumie słowa „niemożliwe”. Prywatnie mama  Karolka. Uwielbia dobrą książkę i kino. Czas wolny spędza aktywnie na świeżym powietrzu lub budując z klocków lego z Karolem

 

Agnieszka_P 

 

Agnieszka Popiołek-Mędrzak – logopeda


Ukończyła filologię słowiańską, a także Podyplomowe Studia Logopedii na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W pracy z dziećmi stawia sobie za cel osiągnięcie jak najlepszych efektów terapeutycznych, jednocześnie zamieniając często żmudne ćwiczenia w interesującą zabawę. Satysfakcja w pracy to dla niej nawet najmniejszy sukces małego pacjenta, który cieszy i daje motywację do dalszego działania. Prywatnie mama  Milana, miłośniczka Chorwacji i wszystkiego co z nią związane.

 

Natalia_F


mgr Natalia Faruga - Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego- wychowawca 

 

Ukończyła Zintegrowaną Edukację Wczesnoszkolną i Wychowanie Przedszkolne na US w Cieszynie.Nauczyciel oraz oligofrenopedagog Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzi wszelkie nowinki związane z technikami plastycznymi, twórczością dzieci. Każdy przedszkolak jest dla niej motywacją do poszerzania swoich umiejętności: pedagogicznych i terapeutycznych . Uśmiechnięta , pomocna i kontaktowa osoba. Uwielbia jeździć na rowerze, czytać książki i podróżować :)

 

Witold_S 

 

mgr Witold Sprownik -Oligofrenopedagog , tyflopedagog oraz wychowawca 

 

Ukończył Pedagogikę Opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie oraz studia podyplomowe  z zakresu Oligofrenopedagogiki na US w Katowicach oraz z zakresu Tyflopedagogiki. Ukończona także Zintegrowana Edukacja Wszesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne.Jest pogodnym, wesołym i towarzyskim człowiekiem. Ławto nawiązuje kontakty z ludźmi. Swoje doświadczenie w pracy z niepełnosprawnymi nabywał w Domu Pomocy Społecznej. Jego hobby to bieganie (amatorsko ;) oraz czytanie książek. W wolnym czasie lubi posłuchać dobrego koncertu.

 

 

 

 

 

Anna Sikora- Psycholog


Magister psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z dziećmi oraz nastolatkami o różnym stopniu niepełnosprawności w poradni psychologicznej. Pogodna oraz pozytywnie nastawiona do życia.

Wierzy, że każde dziecko jest wyjątkowe, tylko trzeba pomóc mu to odkryć. Stara się w każdej sytuacji dostrzegać pozytywne strony, a jeśli coś się nie udaje, szuka innego sposobu na rozwiązanie danego problemu. Podnosi swoje kwalifikacje oraz poznaje nowe metody terapeutyczne, aby jak najefektowniej wspomagać rozwój dziecka.

W wolnym czasie lubi gotować, poczytać dobrą książkę, bądź zwiedzić ciekawe miejsce.

 

 

 

 

 

Patrycja Strządała - wychowawca  w grupie maluszków  

 

 AbsolwentkA Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego na Uniwersytecie Śląski w Cieszynie. Zakończyła  kształcenie  w dziedzinie Pedagogiki Osób Niepełnosprawnych z Artreterapią. Lubi  spędzać czas z dziećmi, sprawia jej to frajdę, a efekty pracy są bardzo motywujące. Interesuje się praca nad samokształceniem i rozwojem dzieci.  Pasją jest siatkówka i aktywne formy spędzania wolnego czasu, który stara się wykorzystać w ruchu.

 

 

 

 

 

Ponadto zatrudniamy najlepszych nauczycieli w ramach:
– nauki języka angielskiego,
– rytmikii
– gimanstyki korekcyjnej

- zajęć  Integracji Sensorycznej