May 6, 2020

WAŻNA INFORMACJA

Drodzy Rodzice, w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Zdrowia

w sprawie możliwości otwarcia placówek przedszkolnych i żłobkowych uprzejmie informujemy, że nasze przedszkole pozostaje nieczynne do odwołania. W przypadku wszelkich zmian związanych z jego funkcjonowaniem będziemy na bieżąco Państwa informować.

W celu otrzymania zaświadczenia o zamknięciu przedszkola prosimy o kontakt z Biurem pod nr tel. 530858242. Zaświadczenia będą przesyłane poprzez e-mail (skan) lub będzie można odebrać oryginał z Biura Przedszkoli (ul. Mennicza 1/211, 43-400 Cieszyn).

Category: General
Posted by: adminN