May 19, 2020

WAŻNE INFORMACJĘ!

Drodzy rodzice/Opiekunowi prawni

Informujemy, że od dnia 25 maja 2020 r. wznawiamy działalność naszych placówek w ograniczonym zakresie z uwagi na wytyczne GIS i zalecenia Ministra Edukacji Narodowej. Zwiększone normy dla powierzchni w przeliczeniu na jedno dziecko i nauczycieli oraz przebywanie personelu na opiekach nad dziećmi powoduje, że niestety nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich dzieci. Wszystkie ważne informację są przesłane do Państwa na pocztę internetową, proszę się zaznajomić z informacjami.

Category: General
Posted by: adminN