Oct 2, 2020

Zapisy na zajęcia dodatkowe


Drodzy rodzice,

 

prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą zajęć dodatkowych w naszym przedszkolu.

Category: General
Posted by: adminN

 

 

Przedstawiamy Państwu zajęcia dodatkowe prowadzone przez naszych wychowawców. Prosimy o zapisanie dzieci poprzez wysłanie SMS z treścią wskazującą na wybrane zajęcia

( Imię, nazwisko dziecka oraz nr wybranych zajęć)

 

Wiadomości prosimy przesłać na nr PRZEDSZKOLA.

 

Przypominamy także, że każde dziecko może uczestniczyć tylko w

2 ZAJĘCIACH DODATKOWYCH.

 

Liczba miejsc na każde z zajęć – 10

Prosimy o kontakt w sprawie zajęć dodatkowych do środy (7.10.2020)

 

1KOLOROWE NUTKI ”- zajęcia muzyczne

Podczas zajęć zaprosimy dzieci do świata muzyki. Poznamy tajemnicę klucza, który otwiera drzwi do muzyki, dowiemy się co to jest ta pięciolinia oraz kto na niej mieszka– kolorowe nutki. Zaznajomimy się z klawiaturą keyboard’a – tą zwykłą oraz niezwykłą. Będziemy śpiewać, tańczyć, grać i słuchać – krótko mówiąc– twórczo się rozwijać

Dzieci 4,5,6 letnie. Wtorek od 15.00 -15.30 Prowadząca: Maria Sojka

 

 1. 2„COŚ Z NICZEGO”- zajęcia artystyczne

  Zajęcia plastyczne powiązane z elementami eksperymentowania przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia te mają na celu rozwijanie zdolności artystycznych, manualnych oraz samodzielnego doświadczania i poznawania otaczającego świata. Będziemy tworzyć w różnych strukturach i z różnorodnymi materiałami. Ponadto, poznamy otaczającą nas rzeczywistość poprzez proste eksperymenty i nauczymy się przewidywać rezultaty i wyciągać wnioski z zajęć.

  Od 4 lat. Poniedziałki od 15.00 do 15.30 Prowadząca : Natalia Faruga

   

 2. 3„CO W TRAWIE PISZCZY?”- gry i zabawy oparte na treningu słuchowym dla najmłodszych.

  Zajęcia mają na celu usprawnianie funkcji słuchowych, ćwiczenia spostrzegawczości oraz pamięci słuchowej, słuchu fonemowego, które są podstawą do prawidłowej nauki czytania.

  Dzieci od 3, roku życia. Czwartki od 15:00do 15:30. Prowadząca: Sabina Indeka

   

 3. 4„MÓJ MUZYCZNY ŚWIAT”-Zajęcia muzyczno- ruchowe stymulujące rozwój mowy. Muzyka jest bardzo ważnym elementem, który może pomóc naszym maluchom w nauce języka. Na zajęciach będziemy się uczyć poprawnie mówić, rozwijać pamięć i rozszerzać zakres słownictwa za pomocą rytmu, śpiewu i dobrej zabawy.

  Zajęcia obejmują: ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne, fonacyjne; gimnastykę narządów głosu; śpiew i nauka piosenek; zabawy słuchowe, ruchowe, rytmiczne.

Dzieci od 2,5 lat. Środy od 15.00-15.30 Prowadząca: Olena Slomchynska