Strona 1 z 19  > >>

Jul 8, 2018
ZAPRASZAMY  NA NOCKĘ W PRZEDSZKOLU !!
May 28, 2018

Drodzy Rodzice/Opiekunowie prawni dzieci uczęszczających do naszego przedszkola,
z dniem 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), z uwagi na powyższe prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną, w której przedstawiamy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe Państwa i dzieci uczęszczających do przedszkola.

Klauzula dostępna jest również na stronie  przedszkola na www.facebook.pl

Apr 4, 2018

Przedszkole ToTu  zaprasza serdecznie na

KONCERT CHARYTATYWNY  DLA STASIA- przedszkolaka z Cieszyna .

Wraz z GOK Goleszów  oraz pozostałymi placówkami Przedszkoli ToTu liczymy na Państwa obecność.

Gramy w szczytnym celu  i wiemy, że razem możemy zdziałać więcej!!

Do zobaczenia na koncercie !!

Apr 1, 2018

Dyrekcja i pracownicy Przedszkola ToTu przesyłają serdeczne życzenia świąteczne..

Spokoju, radości  i chwil spędzonych w gronie rodzinnym .