Strona 1 z 15  > >>

Aug 22, 2017

Dziś post pół żartem, pół serio o tym czego rodzice pod żadnym pozorem nie powinni robić, a już tym bardziej nie powinni robić w pierwszych dniach uczęszczania dziecka do przedszkola

Bywa, że pójście do przedszkola nie tyle jest wielkim przeżyciem dla samego dziecka, ile dla jego rodziców - często bardzo przewrażliwionych. Nie ma się co dziwić – dla nich również jest to nowa sytuacja. Jednak czasami w przypływie emocji rodzice zachowują się w sposób, który całej tej sytuacji nie pomaga.

Omówione poniżej kwestie  po pierwsze utrudniają nam nauczycielom pracę, po drugie i co najważniejsze utrudniają waszym dzieciom adaptację w nowym miejscu.

Jun 2, 2017

DRODZY RODZICE!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY

May 24, 2017